Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі впроваджують веб-ресурс «Відкрите місто»

У Тернополі впроваджують веб-ресурс «Відкрите місто»

Тернополянам пропонують самостійно вказувати на проблеми в обласному центрі. Для цього в Тернополі впроваджують веб-ресурс «Відкрите місто». На сайті кожен мешканець може вказати, де і яка проблема існує.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Кожен з користувачів буде мати можливість відзначати ту проблематику, яка є сьогодні в місті, на його вулиці, в його будинку, чи в будь-якому місці, де він його побачив. Цю інформацію буде миттєво бачити людина, яка є відповідальна. В нашому випадку, ми плануємо, що це буде людина, яка працює на службі 15-80. І оперативно її буде отримувати той безпосередній виконавець, який відповідальний за його ліквідацію. Відповідно, і керівництво міста, і шановні мешканці будуть бачити, коли ця проблема виникла, як на неї відреагували і коли вона вирішена».

На сайті можна вказувати на проблеми комунального, екологічного, соціального та інших характерів. Над втіленням проекту працювали фахівці різних галузей.

ВІКТОР ЛЯХ, президент Фонду «Східна Європа»:

«Ми представляємо вам той досвід, ту платформу, яку ми протягом вже останніх 1,5 року дуже активно розробляли за участю міжнародних експертів за участю провідних українських спеціалістів в галузі публічного адміністрування, в галузі електронного врядування, технічних фахівців, фахівців з соціальних відносин, представників громадських організацій».

Поки що проект «Відкрите місто» діє в 5 областях України. В найближчих планах розробників – запровадити ресурс і в інших регіонах.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top