Ви знаходитесь: Головна / Новини / Центральний ринок Тернополя сьогодні працював у звичному режимі

Центральний ринок Тернополя сьогодні працював у звичному режимі

Після вчорашніх побоювань про підпал та погроми на Центральному ринку міста, сьогодні практично всі торгові ятки працювали у звичному режимі. Як пройшла ніч на базарі, дізнавалась наша знімальна група. Вчора після залякувань підприємців про погроми на ринку, бізнесмени об’єднались та несли варту по периметру об’єкту. Охочих попильнувати майно зібралось чимало, каже один із тих, хто охороняв базар.

АНДРІЙ ГАЗИЛИШИН, підприємець:

 «Було десь близько 400 людей, які охороняли ринок і всі ринки які є. Ми проходилися по периметру всієї території. На всіх входах, виходах захищених і не захищених стояли люди по 5-6, 10 чоловік, які мінялися час від часу. Які змінювалися, тобто несли своєрідний караул по охороні правопорядку ринку, по охороні свого майна тому, що це їхнє майно ».

Чергували, каже Андрій Газилишин, з 9 вечора до 7 ранку та мали з собою легальні засоби самозахисту. Відпочивали – у закладі громадського харчування, який спеціально відчинили для активних підприємців.

ЮРІЙ ВОРКО, директор ТОВ «Тернопільський міський ринок»:

 «Ми вже маємо досвід, тому, що ніч минула ніч вона була ніч була важка. Але вона була організована, вона була відповідальна і сьогодні, на мою думку, ми теж будемо працювати в такому самому режимі ».

Як зазначив Юрій Ворко, підприємці продовжуватимуть нести варту на ринку до того часу, поки політична ситуація в країні не врегулюється.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top