Ви знаходитесь: Головна / Новини / 6 автоматів, 227 пістолетів та тисячі патронів – стільки зброї вилучили у заст. нач. Управління СБУ в області

6 автоматів, 227 пістолетів та тисячі патронів – стільки зброї вилучили у заст. нач. Управління СБУ в області

Ця історія сьогодні мала продовження. Тернопільські активісти розповіли журналістам, що відбувалось вже поза камерами та за зачиненими воротами Управління Служби безпеки України в Тернопільській області.

Шість автоматів 227 пістолетів та тисячі патронів. Це підсумки підрахунків зброї вже у будівлі тернопільського СБУ. Проблеми виникли, кажуть активісти, тоді, коли справа перейшла до документів, знайдених у пакетах в гаражі.

БОГДАН ПОПАДИН, депутат Тернопільської міської ради:

«Ну дуже був страшенний тиск, керівництво сказало, що не покаже ці документи. Вони є таємні і цілком таємні. Я вже багато років на пенсії, я вже може втратив допуск до них, але хочу віддати належне, що керівник військової прокуратури сказав, що він має допуск до військової таємниці. Ми настояли, щоб ці документи все ж подивитися. Це було на восьми аркушах – номери справ. Всього їх було поза 400».

Щоправда таки не з усіма мішками та пакетами свідки могли ознайомитись.

ВАЛЕРІЙ ЧОБОТАР, Заслужений тренер України з фрі-файту:

«Біля десятка мішків працівники заносили в іншу кімнату. Військова прокуратура їх не описувала. Пояснили, що вони під грифом «таємно». Але ми в тих мішках бачили різні пристрої прослуховуючи, системні блоки комп’ютерів, номерні знаки безлічі автомобілів, фальсифіковані посвідчення працівників МВС. Купа речей, яка була знята на камеру і це можна подивитись».

А ось чи під вартою сьогодні заступник начальника Управління СБУ і яка його подальша доля, ані нам, ані активістам сьогодні невідомо. Депутати міськради надіються, що винні будуть покарані, а безчинство у Тернополі, в області та країні загалом зведуться нанівець.

АНДРІЙ СТРОЄВУС, депутат Тернопільської міської ради:

«Громада готова контролювати владу. Влада отримала, як сьогоднішня, так і завтрашня отримала дуже велику привичку від людей. Влада буде доброю тільки до тих пір, доки вона буде добре контрольованою владою».

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top