Ви знаходитесь: Головна / Новини / Автомайданівці викрили ще один гральний клуб

Автомайданівці викрили ще один гральний клуб

У Тернополі викрили ще один гральний клуб. Цього разу порушників виявили автомайданівці.

Боротьба з ігровим бізнесом у місті триває вже не один місяць. Особливо активно за неї взялися останні кілька тижнів. Місцеві міліціонери констатують, що сьогодні в Тернополі вже майже не лишилося гральних клубів. Зареєстровані лише державні лотереї.

ОЛЕКСАНДР ХІЛЮК, начальник тернопільського міськвідділу міліції:

«У нас на сьогоднішній день є інф-ція, що всі зали – це 3 державні лотереї, які є на території міста, це по вул. Б.Хмельницького, 14 – державна лотерея».

Натомість міська влада заслугу міліції тут відкидає. Каже, що передусім такого результату досягли громадські організації.

ІГОР ТУРСЬКИЙ, секретар Тернопільської міської ради:

«Вішати собі медаль міліції за те, що ви все забрали – я би не вважав, що це саме так».

Один із закладів, на вулиці Богдана Хмельницького, 14, який правоохоронці зазначили, як державну лотерею, виявили тернопільські автомайданівці. Вперше хлопці завітали в клуб кілька днів тому. І щоб закрити заклад, власнику дали 2 доби. Проте й після другого і третього візитів активістів, клуб продовжував працювати.

МАКСИМ, представник «Автомайдану Тернопіль»:

«Перший раз коли ми прийшли, алкогольні напої були в холодильнику. Тут стояли попільнички, тут люди курили, пили пиво. Другий раз коли ми зайшли, вони холодильник заклеїли папером, звичайно, алкоголь там продавався. Вже не було попільничок, але були пачки цигарок, в які збивався попіл. На третій раз ми прийшли – вже алкоголю немає і вже відповідно, ніхто не курить вдень».

На підмогу в боротьбі з гральним бізнесом автомайданівці викликали міліцію.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top