Ви знаходитесь: Головна / Новини / Активісти «Правого Сектора» матимуть спеціальні посвідчення

Активісти «Правого Сектора» матимуть спеціальні посвідчення

Останнім часом проти «Правого Сектора», зокрема, і на Тернопільщині, здійснюють провокації, повідомляють його місцеві представники. Невідомі люди, представляючись активістами руху, здійснюють різні незаконні речі.

ВАСИЛЬ ЛАБАЙЧУК, лідер «Правого сектора» в Тернопільській області:

«Наприклад, на Гусятинщині люди під виглядом «Правого Сектора» об’їжджають підприємців і намагаються силою вибити з них гроші, так би мовити, на зброю, яка має заїхати з Польщі. «Правий Сектор» таким не займається. Ні з кого грошей вибивати ми не планували і не плануємо».

ЄВГЕН ФІЛЬ, керівник штабу силового блоку «Правого сектора» в Тернопільській області:

«Ми прекрасно розуміємо, що то вже відпрацьовані схеми. Відпрацьовані схеми ще були в 40-х роках, коли під маркою бандерівців перевдягалися і діяли, вбивали невинних людей, а потім списували це на ОУН-УПА. Сьогодні є дуже сильна розгалужена сітка ФСБ в Україні. Вона влізла всюди: як в громадські, так і в політичні, так і в силові структури. І ми маємо про це знати».

Не причетні представники «Правого Сектора», запевняє Василь Лабайчук, і до побиття інспекторів ДАІ у Скалаті. До слова, невдовзі активісти руху будуть мати спеціальні посвідчення.

Крім того, кажуть у «правому Секторі», не рідкість також інформаційні провокації. Здебільшого – на різноманітних Інтернет-ресурсах.

ВАСИЛЬ ЛАБАЙЧУК, лідер «Правого сектора» в Тернопільській області:

«Така кумедна вчора вийшла ситуація. Але насправді – дуже серйозна. Про те, ніби я особисто, залучаючи експертів з американської армії, спільно з Міністерством Збройних сил України, готуємо провокацію проти Збройних сил України в Мелітополі під виглядом російських диверсантів».

Попри це, активісти «Правого Сектора» запевняють: боротьбу припиняти не мають наміру.

ІВАН СУТА, ідейно-політичний референт силового блоку «Правого сектора» в Тернопільській області:

«Ми, я так розумію, готові, будем казати, творити такі структури, які будуть готові і до партизанської війни ту, в нас на місцях, і до, якщо потрібно… є люди, які готові, будем казати, і на територію Росії заїхати. Якщо війна – то війна».

До слова, на основі «Правого Сектора» мають намір створити політичну структуру, що діятиме на засадах українського націоналізму.

 

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top