Ви знаходитесь: Головна / Новини / Безхатченки палили речі з тернопільського оргнамету

Безхатченки палили речі з тернопільського оргнамету

Основний символ тернопільського Євромайдану забрали. Оргнамет, який три місяці стояв на Театральному майдані, сьогодні склали. На місці, де ще зранку стояв оргнамет Євромайдану, залишилися тільки сліди від нього. Та й ті активно зачищають місцеві прибиральники.

ОЛЬГА, прибиральник території:

«Ми на машину вигружаємо то все,  маємо попідмітати після них. Машина одна поїхала вже, повезла, і зараз приїде знов, чекаємо другу машину і будемо дальше грузити. – Куди вивозите? – А я не знаю, куди вивозять. То шоферів треба питати, куди вони то вивозять».

Як вдалося з’ясувати в комунальників, вивозять сміття на звалище за Микулинецьким кладовищем. Та поки вантажили залишки, безхатченки встигли все перебрати. Те, що підійшло, залишили собі, решту – взялися палити у бочках для обігріву майданівців. На заваді стали тернополяни:

 «– Не паліть, хлопці. Ми зараз заберем. Та є машина – вивезе. Нашо ви то палите? – Всьо, ми не будем. – Вони вже водою залили.  Але для чого? – Та там попіл. – Ви розумієте, центр міста, люди дихати не мають чим!?»

За словами координатора тернопільського оргнамету, палатку склали, бо мусили віддати.

ІГОР КОСТІВ, координатор тернопільського оргнамету:

«Намет вони позичили, чи не знаю, на яких умовах в воєнній частині. І знаєте, що вже йде мобілізація, всі мужчини, які служили, всі записуються у воєнкомати. І їм потрібний зараз даний намет».

Виконувати роль оргнамету тепер буде невеликий синій тент. Там можна здати гроші на лікування майданівців та дізнатися останні новини з майданів країни. А на місці, де раніше стояв намет, гулятимуть тернополяни.

ІГОР КОСТІВ, координатор тернопільського оргнамету:

«Все тут буде чистенько, щоб тернополяни могли спокійно гуляти з своїми діточками, внуками по місті».

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top