Ви знаходитесь: Головна / Новини / Великобританія економічно допомагатиме Україні
Великобританія економічно допомагатиме Україні

Великобританія економічно допомагатиме Україні

Агресію з боку Російської Федерації по відношенню до Криму, економічну допомогу та боротьбу з корупцією обговорили днями на спільній зустрічі у Лондоні співголова Комітету парламентського співробітництва Україна-ЄС Петро Порошенко, Прем’єр-міністр Великої Британії Девід Камерон та Міністр закордонних справ Вільям Хейг. Окремо піднімалось питання про спрощення візового режиму між нашою державою та Англією.

ПЕТРО ПОРОШЕНКО, співголова Комітету парламентського співробітництва Україна-ЄС:

«Ми домовились про те, що ми перші кроки зробимо в двох напрямках. Перше – це різке зниження, а може і скасування плати, яку бере британський Уряд за візи, які вони видають українцям. Друге – це підготовка угоди про фасилітацію, спрощення візового режиму, де значна частина українців буде отримувати довгострокові, безкоштовні візи в спрощеному порядку. Третє – ми можемо почати переговори про те, щоб українці користувалися правом безвізового в’їзду на територію Об’єднаного Королівства».

Головною темою розмови стала нинішня агресія з боку Росії по відношенню до Криму. Петро Порошенко подякував керівництву Великобританії за чітку та тверду позицію щодо захисту суверенітету та цілісності України, а також за висловлену солідарність з нашим народом.

ПЕТРО ПОРОШЕНКО, співголова Комітету парламентського співробітництва Україна-ЄС:

«Ми обговорили питання нової редакції, а точніше нової Угоди, яка буде забезпечувати українську безпеку країнами-гарантами. Я не виключаю, що зараз мабуть почнемо розробляти новий формат цієї Угоди, оскільки Будапештський меморандум продемонстрував свою неефективність».

Під час годинної розмови піднялось питання боротьби з корупцією. Британія разом з Німеччиною готові допомогти українцям реалізувати цілу низку антикорупційних ініціатив.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top