Ви знаходитесь: Головна / Новини / Впродовж місяця люди добровільно здавали зброю

Впродовж місяця люди добровільно здавали зброю

Чотирнадцять тисяч набоїв та понад півсотні різноманітної зброї здали мешканці Тернопільщини. Правоохоронці підбили підсумки проведення, на території області, акції добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових  матеріалів та спеціальних засобів.

З першого по двадцять перше березня в Тернопільській області проводився місячник добровільної здачі зброї. Під час цієї загальнодержавної операції громадяни мали можливість з власної волі позбутися небезпечних «іграшок» і таким чином уникнути кримінальної відповідальності.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, заступник начальника УМВСУ в області:

«Основна задача цього місячника було: перше – звільнити людей від кримінальної відповідальності тих, які мають в незаконному обігу зброю. Друге – узаконити і дати можливість узаконити громадянам зброю, яка в силу тих чи інших обставин потрапила у їх користування. Тобто, завезена з-за кордону, в спадщину перейшла. Людина могла прийти в територіальний орган міліції, написати заяву, після спеціальної перевірки дана зброя реєструвалась і вже на законних правах даних громадянин міг користуватися даною зброєю».

Ще одним, важливим аспектом проведення цієї акції, було повернення, незаконно привласненої зброї з органів внутрішніх справ області. Під час місячника громадяни здали 58 одиниць зброї.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, заступник начальника УМВСУ в області:

«З них, 35 одиниць – це мисливська вогнепальна зброя, 22 одиниці знаходилися в незаконному обігу. Більше, як 14 тисяч боєприпасів до різного роду зброї, а також 26 пістолетів. В основному, це газові пістолети і револьвери».

Цього недостатньо, кажуть правоохоронці. Адже, згідно з оперативною інформацією органів внутрішніх прав, сьогодні «на руках» незаконно знаходиться значна кількість вогнепальної зброї.

 

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top