Ви знаходитесь: Головна / Новини / Громада бореться за кандидатів у голови райадміністрацій
Громада бореться за кандидатів у голови райадміністрацій

Громада бореться за кандидатів у голови райадміністрацій

Кадрові питання продовжують хвилювати Україну. Так на Тернопільщині вже заговорили про голів райдержадміністрацій.

Мешканці районів Тернопільщини борються за кандидатів у голови райадміністрацій. Після призначення нового очільника ОДА, зміни, швидше за все, торкнуться і районів. Тому, щоб не втрачати часу, громади, які хочуть бачити на керівній посаді свою людину, взялися до дій. У вівторок вранці більше 10-ка чоловіків приїхали на прийом до голови облдержадміністрації Олега Сиротюка. І хоч представляли різні райони, просили одне – призначити на посаду очільника районної державної адміністрації людину з народу, без партійних зобов’язань і блату.

громада Козівського району:

«Громада її підтримає своєю програмою, віче проголосує, представники обласної організації чи адміністрації побачать це. Тоді зроблять висновки. Але підкилимно там когось зараз, по партійній якісь лінії і т.д. А ті люди, які не є в партіях, як мають бути? Тут ми вже бачимо, що вже знов іде помилка 2004 р. – по партійних лініях будуть призначати».

Вислухавши позицію людей, голова облдержадміністрації запевнив, що призначаючи голову району, керуватиметься симпатіями громади. Вибиратиме серед активістів і депутатів, які проявили себе з кращої сторони. Але поки що жодної кандидатури на очільників райдержадміністрацій ще не подав.

ОЛЕГ СИРОТЮК, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Громадські організації, це є різні громадські середовища, які займають свою певну позицію в кожному з районів, зокрема в Чортківському районі, це є депутати районної ради, які обрані жителями Чортківського району, які зараз представляють їхні інтереси в районній раді. Серед тих всіх прізвищ, які можуть називатися, і те прізвище, яке ви привозите, я ту людину особисто знаю, я ту людину бачив неодноразово в Києві на передовій і на барикадах і т.д. Тобто є багато прізвищ. Моє завдання – знайти найоптимальніше рішення».

Щодо депутатів, зокрема Чортківської райради, у мешканців були зауваження.

ВОЛОДИМИР САВАРИН, представник Чортківського району:

«Вони не відстоюють інтереси людей і їм долі людські байдужі. І ця районна рада повинна бути абсолютно розпущена і щоб люди зробили свій вибір».

Та загалом домовленістю в спільному прийнятті рішень громада залишилася задоволена.

МИХАЙЛО СУДОМИР, представник Козівського району:

«Ми задоволені відповіддю. Кандидатури ще не подали в Київ на затвердження. Буде вибирати народ на віче. А потім піде на затвердження. Ми не пропонували ніякої. Народ збереться на віче і дасть свою кандидатуру».

Віче, на яких люди хочуть оголосити своїх кандидатів на посади голів райдержадміністрацій відбудуться ще цього тижня. Так у Чорткові зібрання запланували на четвер, 13 березня.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top