Ви знаходитесь: Головна / Новини / Жовто-блакитні кораблики вийшли на Тернопільський став

Жовто-блакитні кораблики вийшли на Тернопільський став

Тернопільським ставом ходили паперові кораблі. Їх пускали студенти технічного університету.

Вчора вони сиділи на парах і думали про особисті проблеми. Сьогодні вже обговорюють політику, військові дії та цілісність своєї держави. Революційні події в країні змусили студентів різко подорослішати. Сьогодні вони записують звернення зі словами підтримки українським військовим.

ОЛЕНА ЩЕРБИК, студентка 2 курсу ТНТУ ім. І.Пулюя:

«Хотіла би підтримати тих людей, які зараз знаходяться в Криму, тих військових, які там, щоб вони зрозуміли, що ми поряд з ними, якщо не фізично, то морально хоча б ми поряд з ними, і що ми вболіваємо за них, і, якщо наша допомога знадобиться, звичайно, що ми прийдем їм на допомогу».

ЛЮБОМИР ПЕТРОВСЬКИЙ, студент 2 курсу ТНТУ ім. І.Пулюя:

«Хотіли би якось підтримати наших вояків, якими справді гордимося на цей момент. Адже вони відстоюють цілісність нашої країни в цілому. І їм побажання: залишайтеся такими ж мужніми, як ви є. знайте, що ми вас підтримуємо і ми лише чекаємо вказівок від нашої держави. Надіємося, що наша влада теперішня буде більш розумною і знайде вихід з цієї ситуації. Ми готові вам допомогти».

Викладачі, які й запропонували студентам зробити кораблики в підтримку військово-морських сил, задоволені результатом. Кажуть, молодь сприйняла ідею «на ура» і взялася до роботи.

ЛЕСЯ НАЗАРЕВИЧ, викладач кафедри української та іноземних мов ТНТУ ім. І.Пулюя:

«Ці кораблики, які ми сьогодні зробили разом з студентами, це по суті такий символ єднання Сходу і Заходу, Півдня і Півночі. Це символ надії, це символ віри, це символ підтримки отих моряків, військовослужбовців наших, наших хлопців з Національної гвардії, які всі свої зусилля покладають, яким дуже важко зараз. Тому що дуже важко зараз цієї терпеливості набратися».

СОФІЯ ФЕДАК, доцент кафедри української та іноземних мов ТНТУ ім. І.Пулюя:

«Кожен вміє висловити свою думку по-своєму: хто вірші пише, хто тролить російські сайти, а хто приходить і кораблики пускає».

Колектив технічного сподівається, що теплі слова і кораблики долинуть до українських моряків. Особливо до близького нашому місту корвету «Тернопіль»:

 «Корвет «Тернопіль», ми з вами!»

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top