Ви знаходитесь: Головна / Новини / Забути про політичні чвари закликали на віче

Забути про політичні чвари закликали на віче

Повний майдан людей зібрався на чергове тернопільське віче. Спершу це мало бути Віче Відродження. Та через останні події в країні плани довелося змінити.

Кілька тисяч людей прийшли в неділю на Театральний майдан міста, щоб послухати, що скажуть місцеві політики. Громадяни, в першу чергу, не хотіли чути закликів до війни.

ВІКТОР:

«На віче в першу чергу, хотіли почути, що не будем ми йти на провокації і чинити російським військам опір. В першу чергу, ми покажем, що ми організовані і покажем, що на провокації не піддамося і переможемо російських москалів, можна так сказати».

ЛЮДМИЛА:

«Хочем, щоб все вийшло на краще, щоб мирно все скінчилося, щоби не було кровопролиття для всього українського народу, і Криму тоже, для всіх».

До війни людей не закликали. Натомість попросили не піддаватись на провокації.

ІГОР ТУРСЬКИЙ, секретар Тернопільської міської ради:

«Ми отримуєм різні повідомлення: збирають гроші на зброю, збирають гроші на те, збирають гроші на інше. Є Штаб цивільної оборони – тільки він може віддавати накази. Є легітимно обрана влада державна, є в.о. Президента, Голова Верховної Ради, є Міністр оборони, є Голова Ради національної безпеки – вони приймають рішення, а ми приймаємо і виконуємо накази».

ВАСИЛЬ ХОМІНЕЦЬ, голова Тернопільської обласної ради:

«Всі служби переведені в передмобілізаційний стан і також доведено до необхідності очікувати чітких вказівок в.о. Президента України і Ради національної безпеки і оборони».

Перед початком віче місцеві активісти викотили на сцену пеньок із сокирою. Згодом відтягнули його в сторону. Для чого ця колода – хлопці пояснювати відмовлялися. Порадили запитати в очільника Штабу нацспротиву.

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, голова Штабу національного спротиву Тернопільщини:

«Ми його попросили забрати зі сцени. Вони символізували те, що це все буде покарано. Тобто цим пеньком і сокирою символізували, скажем, не якийсь там напад, не кров, що все буде покарано. Таким чином люди висловили своє, так як от плакати написали, таким чином і дали цей пеньок, що все буде покарано».

Поки ситуація в країні нестабільна, тернопільські політики закликали громадян відкинути всі політичні чвари, не згадувати поки про люстрацію чиновників. Адже головне завдання всіх українців сьогодні – зберегти мир та цілісність нашої держави.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top