Ви знаходитесь: Головна / Новини / Зареєструватися на ЗНО можна ще до 19 березня

Зареєструватися на ЗНО можна ще до 19 березня

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання завершилася. Подати заявку на участь у тестуванні можна було до 5 березня. Тим, хто не встиг зареєструватися, але хоче здати ЗНО, дали шанс. Якщо за останні 2 місяці Ви з тих чи інших причин не заповнили заявку, це можна зробити до 19 березня. Як повідомили організатори тестування на Тернопільщині, цьогоріч реєструвалися «хвилеподібно». Однією з причин, можливо, й стали революційні події в країні.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, заступник директора з питань ЗНО та моніторингу якості освіти ТОКІППО:

«В нас протягом першої половини січня – зимові канікули, в нас цілий цикл свят новорічно-різдвяних. І в цей період, мабуть, основна думка є не про реєстрацію. Плюс ці події, звичайно, які сколихнули і всю нашу державу, і весь світ».

Для вступників–2014 умови прийому у виші дещо змінені. По-іншому вираховуватимуть середній бал атестата.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, заступник директора з питань ЗНО та моніторингу якості освіти ТОКІППО:

«Середній бал атестата буде вираховуватися лише за 12-бальною шкалою і не буде переводитися у 100-бальну шкалу, як це було протягом останніх 3-х років. Добре це чи погано? Ми, мабуть, повертаємося до того варіанту, який запропонував ще попередній Міністр освіти Іван Вакарчук у 2010 р.».

До 5 березня на ЗНО зареєструвалося понад 6,5 тис. мешканців Тернопільщини. Юрій Шайнюк каже, що на таку кількість і розраховували. Здавати тести абітурієнти будуть з 3 по 27 червня.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top