Ви знаходитесь: Головна / Новини / суспільство / Земельні ділянки під гаражами передаватимуть їхнім власникам

Земельні ділянки під гаражами передаватимуть їхнім власникам

Вранці понеділка до міського голови громада прийшла відразу з трьома проблемами.  По кожній із них Сергію Надалу з людьми вдалося дійти попереднього консенсусу. Власники гаражів на Текстильній прийшли, бо побоюються корупції через те, що загальну територію розмежовують на окремі ділянки.

ТАРАС БІЛАН, координатор протестувальників:

«Все життя платили за територію 5га офіційно податки, прийнято рішення про то, що кожен громадянин має оформляти 24 метри квадратних».

Міський голова пояснив, так люди зможуть отримати у власність земельні ділянки під своїми гаражами.  І корупція тут ні до чого.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «Аналогічна пропозиція стосується не тільки їх. Я пропоную всім тернополянам, хто є власниками гаражів, подавати документи.  Ми будемо оформляти земельну ділянку під гаражами у власність тих людей, які є власниками цих гаражів».

Іншу громаду прийти до Сергія Надала змусила забудова дитячого майданчика на вулиці Гнатюка, що на Новому Світі.

ТАРАС БІЛАН, координатор протестувальників:

«Умовно кажучи, його нищать. Все ніби нормально по документах, передають під будівництво. Навколо немає жодного дитячого майданчика».

Щоб з’ясувати усі обставини цього випадку, в міській раді створили спеціальну комісію, яка уже невдовзі має підготувати висновок.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «До складу комісії включені представники тих людей, які зверталися з проблемою. Комісія має тиждень часу опрацювати, вивчити питання і до наступного понеділка дати висновок стосовно тих скарг, стосовно тих дій, які відбувалися, і як можна задовольнити думку мешканців».

Третіми, хто прийшли до міської ради, були представники МШЕДу.

ТАРАС БІЛАН, координатор протестувальників:

«Наше багатостраждальне підприємство по прибиранню. Проста причина  – 16 мільйонів грн. обороту хочуть перевести з комунального підприємства на приватну фірму».

Сергій Надал заперечив і це. Каже, приватна фірма виграла тендер, бо просила за роботу на три мільйони гривень менше. Якщо послуги МШЕДу вартували 16 мільйонів, то конкуренти готові були працювати за 13.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«На цей рік тендер не відбувся, оскільки жодне підприємство не подало відповідну документацію, тому тендер не відбувся. Зараз здійснюється прибирання підприємством на підставі тимчасової угоди. Протягом місяця відбудеться тендерна процедура. Я запрошую всіх, хто має можливість, вміння, техніку і бажання займатися прибиранням міста, будь ласка, подавайте документи на тендер».

Також міський голова заперечив, що Тернопіль прибирає фірма з Луцька.

Автор: Ірина Веселовська

Ірина Веселовська
Журналіст

1 коментар

  1. моряк папай

    Щодо особи Білана, то подивіться новину на ukr.net “Як в тернополі кримінал рветься до влади”. Там написано хто він, що вкрав і з ким він сьогодні!

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top