Ви знаходитесь: Головна / Новини / Над проектом пам’ятника «Небесній сотні» у Тернополі вже працюють

Над проектом пам’ятника «Небесній сотні» у Тернополі вже працюють

Конкурс на кращий проект пам’ятника «Небесній сотні» у Тернополі вже розпочався. Всі охочі можуть звертатися з своїми пропозиціями та баченням постаменту, який в недалекому майбутньому виросте на площі «Героїв Євромайдану» нашого міста.

ВАСИЛЬ БЕСАГА, начальник управління містобудування, архітектури і кадастру міськради:

 «При проектуванні слід врахувати соціальну значимість монументу, його функціональність. Адже він є частиною трагічної пам’яті про героїв становлення української держави в новітній історії України. Ескізним проектом необхідно передбачити: виразне образно-пластичне вирішення пам’ятника відповідно до його ідеї та змісту. Раціональне використання земельної ділянки, містобудівний аналіз розміщення пам’ятника та площі. Позиційне узгодження з існуючими пам’ятками культурної спадщини, місце розташування пам’ятника».

Також, Василь Бесага зазначив, що для авторів кращих робіт передбачені грошові премії.

ВАСИЛЬ БЕСАГА, начальник управління містобудування, архітектури і кадастру міськради:

 «За результатами конкурсу журі відбирає 3 найкращі пропозиції. Для визначення кращих пропозицій встановлено 3 премії: перша – 5 тис. грн., друга – 3 тис. грн., третя – 2 тис. грн. Рішення журі є остаточним і не може бути змінено, в тому числі і замовником конкурсу. У разі рівного розподілу голосів голова має право вирішального голосу. Переможець конкурсу отримує подальше право на реалізацію проекту. Учасники конкурсу не можуть бути члени журі і відповідальний секретар конкурсу ».

Всі роботи, які запропонують автори розмістять у одній із виставкових зал Тернополя, щоб почути думку громадськості. Дату і час, коли мешканці та гості міста зможуть оцінити проекти пам’ятника «Небесній сотні», буде повідомлено додатково.

Автор: intb

2 коментарі

  1. Руслан

    Доброго дня. Прошу дати адресу за якою приймають проєкти присячені пам’яті НЕБЕСНІЙ СОТНІБ, як що він ще не закінчився

  2. Руслан

    Прохання вказати адресу за якою приймають проєкти пам’яті НЕБЕСНІЙ СОТНІ.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top