Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / На Медовій, 3, у дворі серед ночі, покрали каналізаційні люки

На Медовій, 3, у дворі серед ночі, покрали каналізаційні люки

 

Залишили двір без люків. На Медовій, 3 невідомі попередньої ночі покрали покришки. Хто це зробив – невідомо.  Не знають, для чого  і самі мешканці вулиці.

Дві пані, що живуть у цьому будинку, запевняють, нічого не бачили і не чули. Проте зараз небезпечні дірки намагаються оминати.

БЕЗ ТИТРІВ:

 «На, во – нема одного, а більше я не бачила. І я нічого не бачила, вчора не виходила».

ВОЛОДИМИР КУЗЬМА, директор КП  «Тернопільводоканал»:

«Насправді маємо факт банального викрадення люків, на жаль  не знаємо поки що ким, і чи це зв’язано з тим, що люди просто здають їх на металобрухт, чи можливо їм на власні приватні господарства не вистачало».

Одна каналізація ще вчора до обіду залишалася відкритою. Правда, її комунальники обгородили. Вже сьогодні небезпечні дірки закриті бетонними блоками. На щастя, кажуть комунальники, за останніх десять років у відкриті колодязі ніхто не падав.

ВОЛОДИМИР КУЗЬМА, директор КП  «Тернопільводоканал»:

« За той десяток років, коли я працюю на підприємстві, в принципі нещасних випадків зі смертельними наслідками не було, на щастя, але були випадки коли люди через відкриті колодязі зазнавали певних травм».

Найбільша біда, кажуть у водоканалі, що люки здають на брухт, де за них отримують до півсотні гривень, натомість щоб замовити новий комунальники мусять заплатити до тисячі.

 

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top