Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / На Тернопільщині нарешті прийняли бюджет

На Тернопільщині нарешті прийняли бюджет

Від суботи Тернопільщина з бюджетом. 15 березня депутати облради розглянули понад 40 питань серед яких і проект про до фінансування області на 2014 рік. На сесії побувала і наша знімальна група. Більше 40 проектів рішень розглянули депутати облради на суботньому засіданні. Серед іншого цікавились обранці і можливими позачерговими перевиборами в нашій області, які, нагадаємо, попередньо були заплановані на 25-те травня.

СТЕПАН БАРНА, депутат Тернопільської обласної ради:

 «25 травня мали би відбутися вибори до Тернопільської обласної ради. Виходячи з позиції та ініціативи народних депутатів Верховної ради Олексія Кайди, та Олега Сиротюка. Питання №1 полягає в тому, чи передбачені кошти на проведення виборів до Тернопільської обласної ради 25 травня. До речі, вітаю всіх із завершенням каденція нашої депутатів Тернопільської обласної ради сьогодні. Якраз ми маємо5 річницю наших повноважень».

Відповідь на запитання депутата облради від голови не забарилася. Враховуючи потребу в економії державних коштів, швидше за все, навесні виборів на Тернопільщині не буде.

ВАСИЛЬ ХОМІНЕЦЬ, голова Тернопільської обласної ради:

 «Є законопроект про перевибори до Тернопільської обласної ради. Але є також другий законопроект про перевибори всього місцевого самоврядування. Верховна Рада певно порахувала за можливість перезавантаження всієї системи місцевого самоврядування і не робити позачергові вибори на кінці весни. Тому, що осінню будуть чергові вибори».

На відміну від бюджету 2013-го, який прийняли наприкінці року, цьогоріч із затвердженням коштів депутати запізнились всього лиш на 3 місяці. Прийняли головний фінансовий документ та одразу ж внесли поправки до нього.

ВАСИЛЬ ХОМІНЕЦЬ, голова Тернопільської обласної ради:

 «Будь ласка, давайте приймемо бюджет на 2014 рік. Прошу проголосувати з правками бюджетної комісії в цілому. Ставлю на голосування. «За» 84. Вітаю область з бюджетом 2014 року».

Зголосилися депутати надати адресну допомогу постраждалим під час сутичок на Грушевського у Києві та сім’ям загиблих воїнів «Небесної сотні».

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top