Ви знаходитесь: Головна / Новини / Пластуни відчиняють двері наляканим сім’ям з Криму

Пластуни відчиняють двері наляканим сім’ям з Криму

 

Двері родинам з Півдня відчиняють тернопільські пластуни. Кримчани бояться жити на півострові, поки там просто по вулицях ходять озброєні військові. Пожити до себе, поки ситуація не заспокоїться, запрошують півсотні місцевих скаутів.

Одинадцятирічна Мар’янка пластує разом з молодшою сестричкою та батьками. Дівчинка вже знає, чому кримчани більше не почуваються безпечно у власних домівках. Каже, чекає на родину з дітками та навіть готова віддати власне ліжко, аби південним гостям було затишно.

МАР’ЯНА УДИЧ, чекає на кримську родину:

” Тому що багато військових з Росії найшли на Крим, і люди бояться, бо військові можуть їх вбити, вони по інших країнах роз’їжджаються, і треба щоб інші люди їм допомагали. Я б хотіла щоб приїхали сім’ї і щоб я з іншими дітками познайомилась

Окрім Удичів, свої двері вже відчинили до півсотні пластових родин. Кажуть, це всього за кілька днів. Приєднуються до гостинної ініціативи постійно.

РОМАН БОРЩ, прес-секретар Тернопільського ПЛАСТу:

“Керівництво ПЛАСТу в Україні зробило звернення до всіх повнолітніх пластунів та пластових родин з проханням надати тимчасовий прилисток родинам з Криму. Станом на сьогодні вже двері сорока домівок відкриті для потребуючих кримчан, це всього лиш за декілька днів”.

Додамо, запрошує до себе на тимчасове проживання вся Західна Україна. До Львова, Закарпаття та Франківська з півострова вже виїхали десятки сімей.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top