Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / Пластуни гуртом «розмальовували» поезію Шевченка

Пластуни гуртом «розмальовували» поезію Шевченка

 

Читали, малювали та показували – тернопільські пластуни у Шевченківські дні представили чи не найбільшу програму урочистостей.

Пластуни вирішили не лише віршочитаннями цьогоріч обійтися. Тут організували виставу, кіно та навіть власну галерею. Софія Шимків показує – так вона бачить поему «Причинна».

СОФІЯ ШИМКІВ, художниця:

«Цього року 200-річчя з Дня народженяя Тараса Шевченка. Ми вирішили малювати до поем до віршів. Це картина до поеми « Причинна».

Так гучно річницю Великого Кобзаря святкують вперше, каже головна пластунка міста Ліля Трач. Для самих скаутів і тих, хто вирішив приєднатися до розваг, придумали і дещо зовсім нове.

ЛІЛЯ ТРАЧ, голова Тернопільського ПЛАСТу:

“Оскільки цього року 200 років, ми вирішили робити щось масштабне, таке, якого ми ще ніколи не робили. Ми на ціле місто ще ніколи не святкували, те, що наш захід включає нове – це ми спільно малюємо картину”

Тут – юрба дітей. Від зовсім маленьких до вже вправних художників. Кажуть, розмальовувати поезію, з якою так добре знайомі, зовсім не важко.

 АЛІНА:

«Ці картини кожен бажаючий може прийти і розмалювати, хто як вміє: можна пензликами, можна губками»

КАТЯ:

«Це зробили, щоби люди просто так не сиділи».

Шевченкові дні святкувало все місто. Проте урочистості двома днями не обійдуться. Увесь 2014-й в Україні оголошено роком Кобзаря.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top