Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Податківців закликали забути про хабарі

Податківців закликали забути про хабарі

Податкова буде з Майданом. До роботи приступило нове керівництво Державного органу. І в першу чергу, пообіцяло викорінити корупцію з бізнесових лав.

Новий керівник Державної податкової служби Ігор Білоус – виходець із Тернополя. З відзнакою закінчив Київський національний економічний університет. Має ступінь із міжнародних фінансів англійського вишу. Тривалий час працював з інвестиціями. Розповів, що зголоситися на нову посаду його попросили друзі. Каже, до роботи приступає з відповідальністю перед Євромайданом, на якому неодноразово бував, і навіть ходив у Самообороні.

ІГОР БІЛОУС, керівник Державної податкової служби:

«В нас буде тяжко. Нам прийдеться звільняти багато людей, нам прийдеться робити відповідну зачистку. Але я хочу координувати цю зачистку з вами. Там сидять люди з Майдану, вони нас сьогодні зустрічали, вони нам зразу сказали, що якщо ми не будемо працювати, ми вийдемо звідси. Я не тримаюся за цю посаду. Я прийшов з бізнесу. Я готовий зробити потрібні речі і піти. Щоб це все працювало правильно».

Як новий головний податківець, так і Міністр фінансів Олександр Шлапак закликали бізнесменів забути про тіньові способи роботи. Для цього готові звільняти старих і брати в податкову нових, некорумпованих працівників. Основними критеріями при їх відборі будуть: порядність, компетентність і досвід у фінансовій сфері.

ОЛЕКСАНДР ШЛАПАК, Міністр фінансів України:

«Повісьте в себе в офісах великі плакати, на яких напишіть: «Тут хабарів не дають». Підніміться до рівня тої гідності, на якій стояв Майдан. Шановні працівники Міністерства, забудьте слово «хабар». Його немає і ви його не отримаєте тут. Якщо ви хочете розраховувати на якусь іншу заробітну плату, на якусь іншу роботу, будь ласка, напишіть заяву і йдіть там працюйте».

Міністр фінансів попередив податківців та громадян, що треба бути готовим до проблем в українській економіці. Та впевнений, що зважаючи на останні події, люди ці труднощі витримають. Адже головне завдання зараз – будувати нові системи роботи в державі.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top