Ви знаходитесь: Головна / Новини / Посвідчення прокуратури варто перевіряти

Посвідчення прокуратури варто перевіряти

Прокуратура застерігає від використання вкрадених посвідчень і форми. Нагадаємо, у ніч на 19 лютого в Тернополі штурмували обласну та міську прокуратури. В цей же день з робочих місць правоохоронців зникли форма, посвідчення та обкладинки до них.

НАТАЛІЯ ШТУРМА, начальник відділу роботи з кадрами прокуратури Тернопільської області:

«Тому не виключаються випадки незаконного використання як форменного одягу, так і посвідчень працівників прокуратури».

Днями на сайті обласної прокуратури розмістили зразки посвідчень їхніх працівників. Правоохоронці просять всіх підприємців, мешканців та інших посадовців Тернопільщини, при зустрічах звертати особливу увагу на форми та документи представників прокуратури.

НАТАЛІЯ ШТУРМА, начальник відділу роботи з кадрами прокуратури Тернопільської області:

«Коли будуть приходити працівники прокуратури на перевірку, чи представлятися працівниками прокуратури, грунтовно вивчати посвідчення. У випадку виникнення, скажем, підозр, напевно що, можливо, це не є працівник прокуратури, окремо, можливо, з’ясовувати інформацію у відділ роботи з кадрами. Ми зазначили на сайті номер телефону, по якому можна звернутися».

Телефонувати щодо сумнівних посвідчень можна за номером: 52-30-51. Як запевнили у відділі кадрів, поки що випадків незаконного використання їхніх документів не було. Але перевірити істинність представника прокуратури вже просили.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top