Ви знаходитесь: Головна / Новини / Працівники МШЕДу ночували на підприємстві
Працівники МШЕДу ночували на підприємстві

Працівники МШЕДу ночували на підприємстві

Скандал навколо міської шляхово-експлуатаційної дільниці не вщухає. Вчора впродовж дня працівники МШЕДу страйкували на території підприємства та забарикадували в’їзд до нього. Вирішили навіть там ночувати, чому комунальники не розійшлися по домівках і чи випускали техніку на прибирання вулиць, з’ясовувала наша знімальна група.

Міліція, самооборона та громадські організації зібрались вчора ввечері під воротами міської шляхово-експлуатаційної дільниці. Причина – побоювання працівників цього підприємства про можливий підпал техніки, що знаходиться там на території.

МИХАЙЛО ІВАНЕНКО, громадський активіст:

«Було штучно доведено підприємство до банкрутства. А також, що завезена луцька фірма, що купила це підприємство, що вона вже завезла свою техніку, правда техніка вся без номерів».

Комунальники по той бік воріт розповідають – зарплати не отримують. Впевнені, що МШЕД хочуть ліквідувати. А забарикадувалися на ніч, тому що побоюються мародерства і підпалу  техніки. Бо до них приїхали якісь молодики і провокували. Проте на момент приїзду нашої знімальної групи, описаної групи юнаків – не було.

ВАЛЕРІЙ, водій:

«Ми стали на захист нашого майна. Щоб не було скорочення ні нашої техніки, ні техніки, яка числиться за Луцьком, за «КомуналСервісом».

Саме техніка приватного підприємства «ТернопільКомуналСервіс», яке минулого року і виграло тендер на прибирання міста і стала причиною скандалу. Вдень міські посадовці намагались його залагодити. Проте, на працівників МШЕДу це очевидно не вплинуло. Тому залишились на ніч. Не впускали на територію і керівника міської шляхово-експлуатаційної дільниці. Він приїхав владнати конфлікт і забезпечити виїзд техніки на прибирання міста.

АНДРІЙ КОЗАК, директор КП «МШЕД»

«Мені самому дивно. Сьогодні відбулась розмова з працівниками КП. Було погоджено ряд питань, зараз я приїхав на місце, навіть мене не пускають, з незрозумілих причин. Зараз близько 10 години повинна виїжджати техніка для прибирання міста, є сумніви чи виїде вона на маршрут».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Окремі суб’єкти господарювання роблять всі перешкоди, щоб техніка не виїжджала і не прибирала місто».

Каже, міський голова. Очільник Тернополя впевнений, люди котрі сьогодні провокують конфліктні ситуації, колись організовували Антимайдан. По цьому питанню працює спеціальна комісія, яка й уповноважена вже в понеділок прийняти рішення.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top