Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Продукти харчування на Тернопільщині ще не подорожчали

Продукти харчування на Тернопільщині ще не подорожчали

Росту цін на м’ясні вироби, крупи та інші продукти харчування наразі боятися не варто. Експерти, що стежать за вартістю продукції зараз не спостерігають її росту, як в супермаркетах та і на ринках міста. Впродовж двох минулих місяців цього року контролери не виявили значного росту цін на продукти харчування в нашій області. Та і тернополяни, як дізнавалась наша знімальна група, не надто спостерігають за змінами цифр на цінниках.

ТАРАС, тернополянин:

 «Я, як батон купляю, то не пам’ятаю скільки воно коштувало. Ну, я не уважний, скажімо, до цін».

МАРЯНА, тернополянка:

  «Ті продукти, які я купляю, вони не зросли в ціні. Ну, буквально, можливо на пару копійок ».

Щоправда, кажуть спеціалісти контролю за цінами на Тернопільщині, є продукція, що в нашій області все ж зросла у вартості.

АНДРІЙ КІНАХ, головний спеціаліст сектору Державної інспекції України за контролю за цінами у області

 «Відмічено рівень росту роздрібних  цін на молоко та молокопродукти. З одного боку – це є сезонний фактор, з іншого – все-таки у підприємств виробників зростають витрати на збут. Оскільки пішов ріст вартості на нафтопродукти. І це відповідним чином відображається».

Ціни на ринках та у мережах супермаркетів можуть відрізнятися, особливо на овочі, каже Андрій Кінах. Адже у маркети продукти потрапляють з інших областей. Також, зважаючи, на попит та пропозицію, ціна може коливатись. Робити довготривалих прогнозів щодо цін в нашій області Андрій Кінах не береться.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top