Ви знаходитесь: Головна / Новини / П’ятеро колишніх тернопільських «беркутівців» більше ніколи не будуть міліціонерами

П’ятеро колишніх тернопільських «беркутівців» більше ніколи не будуть міліціонерами

 

Одні  звільнились, інші пообіцяли надалі служити народу України. Бійці вже розформованого «Беркуту» по всіх Україні проходять переатестацію.  Скількох тернопільський спецпризначенців вже звільнили за майданівські зачистки – дивіться далі.

Переатестація означає, що усі ті, хто чинив злочини проти мирних активістів будуть звільнені та покарані. Вже таку перевірку пройшли колишні співробітники розформованого спецпідрозділу «Беркут» тернопільської міліції. П’ятеро з них – попрощались з міліцейською професією. Решта – залишиться служити у новостворених підрозділах.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, заступник начальника УМВСУ в області

«На базі спецпідрозділу «Беркута» буде створена окрема рота патрульної служби, при УМВС області, а в подальшому – спецпідрозділ міліції, як він буде називатись, його призначення, функції – планується на квітень і це вже прерогатива Міністерства»

В атестаційній комісії – і правоохоронці і ті, хто був по той бік барикад. Ті ж хто молились за життя і перших, і других кажуть – вже не час звинувачувати будь-кого. Наразі в собі треба знайти мудрість та нові сили.

ІВАН ГУНЯ, капелан Самооборони Майдану Тернопільщини

« Не можна обвинувачувати однобоко людей, що стояли по тих чи по інших сторонах і виконували свої професійні завдання.»

Ті ж хто перевірку пройшов, надалі залишиться служити у правоохоронних органах. Тих бійців закликають – ніколи не підіймати руку та зброю проти мирного українця.

 РОМАН ХРАПЦЬО, голова Тернопільської організації Української    Спілки ветеранів Афганістану

«Ваша честь у вірності служіння народу, я вас прошу, хто визначиться з цим, щоб ви підтримали, бо ви є дійсно елітний спецпідрозділ, який принесе дуже багато користі в боротьбі з злочинністю, прошу, щоб ви виконали ту присягу і служили народу України»

 

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top