Ви знаходитесь: Головна / Новини / Піаніст-екстреміст цими вихідними сів за місцеве єврофортепіано

Піаніст-екстреміст цими вихідними сів за місцеве єврофортепіано

 

 

Він став популярним за кілька годин по всьому світі. Після кривавих розгонів на Грушевського, з барикад сів за піаніно. Поки лікарі гоїли рани фізичні, Піаніст-екстеміст гоїв рани душевні. Живий символ української революції, цими вихідними сів за тернопільське єврофортепіано.

Український екстреміст дорвався до піаніно. Це відео за лічені дні набрало півмільйона переглядів. Богдан розповідає, сам зі східної України, проте у Києві, на Майдані ще з часів першого студентського розгону. З того часу, чергував на барикадах і захищав активістів. Сів за фортепіано, коли морально витримати всі жахіття вже було не сила.

БОГДАН, Piano Extremist:

“Ну я йшов тоді з Грушевського, то була третя чи четверта ранку, було досить холодно, десь -20, був дуже виснажений, більше морально ніж фізично. Не зміг пройти повз інструмент, сів і почав грати “.

Про те, що став символом нинішньої революції не знав. За кілька днів про популярність  барикадівця-музиканта дізнався від перехожих на Майдані. Каже, і  не думав, що настільки зворушить людей.

БОГДАН, Piano Extremist:

” П’ять, більше навіть років я не грав, свій інструмент виніс на смітник, думав, що нікому не потрібно окрім мене, така була, можна сказати,  депресія”

Балаклави не знімає. Каже, не хоче ставати «зіркою». Гратиме для звичайних людей і надалі на вулицях.

БОГДАН, Piano Extremist:

«Я частина України, звичайна людина, і немає суттєвого значення, як я виглядаю, ну і мені простіше, щоб мене не впізнавали, я не хочу багато уваги для себе»

Гастролює по всій Україні. Вчора у Львові, сьогодні в Тернополі, завтра до Франківська, на тижні на Схід.

БОГДАН, Piano Extremist:

« Я заграю все, аби не було війни, аби не було кровопролиття, щоб Україна була єдина, я зроблю все, що від мене залежить»

Богдан закурює нову цигарку, відігріває руки та грає далі. Гратиме до того часу, поки в країні не настане довгоочікуваний мир.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top