Ви знаходитесь: Головна / Новини / Російські телеканали поволі зникають з українського ефіру

Російські телеканали поволі зникають з українського ефіру

Російські телеканали поволі зникають з українського ефіру. Згідно наказу Національної ради з питань телебачення та радіомовлення з учорашнього дня кабельні оператори зобов’язані припинити трансляцію програм каналів наших північних сусідів. Що відбувається із телемовленням у Тернополі далі в сюжеті.

МИХАЙЛО ЗУБИК, представник Нацради з питань телебачення і радіомовлення в області:

«Сьомого березня Національна рада з питань України з питань телебачення та радіомовлення, звернулися до провайдерів програмних послуг всієї України про те, щоб тимчасово призупинити ретрансляцію окремих російських телеканалів. Це 5 телеканалів. Із них у мережах провайдерів Тернопільської області тільки три. «ОРТ. Первый канал. Всемирная сеть», «НТВ.Мир», «РТР. Планета».

Проте одинадцятого березня, це вже було не звернення Національної ради, а вимога. Кабельні мерЕжі Тернополя, рішення щодо припинення трансляції російських каналів – виконують. Щоправда одна компанія до наказу прислухалась оперативно, іншій для цього потрібен час та згода партнерів.

МИХАЙЛО ЗУБИК, представник Нацради з питань телебачення і радіомовлення в області:

«Є офіційна інформація про те, що провайдер «Воля-кабель», це київський провайдер, найбільший провайдер в Україні, прийняли рішення про виконання вимоги Нацради про вимкнення цих каналів із кабельних мереж. Але в них ця процедура буде тривати трошки довше. Вони стверджують, що мусять звернутися партнерів, так званих, власників тих телеканалів, про які йдеться. А потім повідомити всіх абонентів і аж тоді вимкнути ці канали, чи замінити їх іншими. Чи просто вимкнути їх із кабельних мереж міст України».

Замість вищеназваних російських телеканалів транслюватимуть кримськотатарський «АТР» та Чорноморську ТРК. Саме вони вважаються незалежними, а тому часто зникають з ефіру. Доки триватимуть такі зніми наразі – невідомо.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top