Ви знаходитесь: Головна / Новини / Служба за контрактом стає дедалі популярнішою серед українських чоловіків

Служба за контрактом стає дедалі популярнішою серед українських чоловіків

Служба за контрактом стає дедалі популярнішою серед українських чоловіків. Нормований робочий день, стабільна заробітна плата, можливість самореалізації, відрядження, пільги – це перелік переваг, які отримують військовики-контрактники. Старший солдат Олег Небесний ділить своє життя на «до» і «після» армії. Ніколи не шкодував, що обрав саме такий спосіб життя і переконаний, що кожен мужчина на своєму шляху повинен пройти службу.

ОЛЕГ НЕБЕСНИЙ, ст. водій автомобільного взводу 777-го Бережанського полку:

«Я навчався, я маю вищу освіту. Після цього я зрозумів, що потрібно віддати борг державі. Пішов служити і так захопився службою, що зараз я служу і мені це подобається».

А командири зі стажем розповідають, що для своїх солдатів повинні бути не лише хорошим прикладом та наставником, а рідною людиною. Прапорщик Анатолій Дулеба був миротворцем у Косово, тому як ніхто знає, як вижити під час бойових дій.

АНАТОЛІЙ ДУЛЕБА, командир автомобільного взводу 777-го Бережанського полку:

«Та місія, що я був, дала мені, бойовий дух, для того щоб вселяти в молодих контрактників, проходити військову службу за контрактом, готуватися. Тому що, коли людина побувала в «гарячих точках», вона зовсім інакше дивиться на військову службу».

Військовослужбовці кажуть, що сьогодні не бояться йти під кулі і готові захищати державу.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top