Ви знаходитесь: Головна / Новини / Справами міста повинні керувати лише місцеві

Справами міста повинні керувати лише місцеві

 

Справами Тернополя тепер займатимуться лише місцеві. Вчора у столиці прийняли концепцію реформ, щодо діяльності міст.   Вища влада обіцяє, цей документ розглянуть не пізніше, як за місяць.

За одностайною підтримкою усіх мерів увалили – органи самоврядування мають стати єдиними, хто вирішуватиме місцеві проблеми. Таких змін потребували вже з десяток років, розповідає міський голова Тернополя – Сергій Надал.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Дана реформа не буде потребувати якогось серйозного фінансування, бо мова іде про повноваження, які будуть виконувати органи місцевого самоврядування, ця реформа давно назріла, вона дуже потрібна, бо люди, які живуть і працюють на місцях – краще знають, що в першу чергу потрібно вирішувати, це навпаки лише збільшить надходження до місцевих бюджетів, дасть можливість більш ефективніше ці кошти використовувати».

З прийняттям Верховною Радою проекту – слідкувати за громадським порядком, медициною, будівництвом та реєстрацією будуть лише місцеві очільники. Ліквідують і облдержадміністрації, як відголосок радянської системи правління.  Прийняти ж нову концепцію Прем’єр-міністр Яценюк пообіцяв не пізніше 15 квітня.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

« Вчора Прем’єр-міністр пообіцяв, що не пізніше 15 квітня даний проект буде внесений на розгляд Верховною Радою, я сподіваюсь, що наші депутати, і мажоритарники підтримають цей проект, бо вчора всі міські голови підтримали це одноголосно».

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top