Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Стадіон за бетонною стіною

Стадіон за бетонною стіною

 

Стадіон тепер за бетонною огорожею. Справжня війна розгорнулась за майданчик на проспекті Злуки. Робочі тут вже кілька днів встановлюють бетонні плити,  а мешканці збирають підписи, щоб їхні діти бігати стадіоном могли і далі.

Підписів проти початку забудови зібрали вже понад три сотні. Обурюються через трактор на майданчику в першу чергу ті, хто має діток. В Наталі їх двоє. Семирічна донечка та п’ятирічний син. Жінка каже, не хоче щоб стадіон забудували, бо тут постійно бавиться її та сусідська малеча.

НАТАЛЯ, мешканка сусіднього будинку:

« Нас не повідомили і ми дуже не раді, бо діти тут гралися, і навіть якщо занедбано, то і прибирали б, діти тут грали і в футбол, і в теніс, нічо тут такого страшного не було»

На стадіоні зустріли робочих на тракторах. Ті кажуть, зараз мають завдання лише обгородити місце, щоб територія і надалі не перетворювалась щодень на сміттєзвалище. А брудно тут насправді, на землі – пляшки, недопалки та скло.

 робочі будівництва:

 « На даний час ми загороджуєм, бо тут є власника територія, а ви подивіться, скільки тут сміття, а тут санітарна комісія його штрафує кожен місяць – А люди приходять сваритись? – Ну зараз немає нікого, але приходять»

Це підтверджує і підприємець, власне чиї робочі тут наразі  і працюють. Він цю землю орендує вже більше десятка років. Показує нам проекти і розповідає – на цій ділянці у майбутньому справді планують звести житловий комплекс, але людям хвилюватись нема чого – заплановані тут і  громадські майданчики.

АНДРІЙ МАТЛА, забудівник:

” Там ідуть житлові будинки, з вбудованими і прибудованими закладами спортивного призначення і відкритими спортивними майданчиками загального призначення”

Міський голова Сергій Надал, запевняє, деталі законності будівництва не знає, бо земля передавалась не за його каденції. Проте обіцяє, якщо обурені мешканці звернуться до нього – роботи припинять, до повного розв’язання конфлікту.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

“Наскільки я маю інформацію, мешканці сусідніх будинків не мали претензій, це питання було узгоджене з забудівником, більше того там передбачене будівництво спортивного майданчика спеціалізованого і будем відверті, той стадіон роками не використовувався ніким, якщо сьогодні я буду мати інформацію, що жителі сусідніх будинків, виступають проти цього будівництва, зроблю все, щоб це будівництво не розпочалось, поки не буде досягнуто домовленості з жителями сусідніх будинків»

 

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top