Ви знаходитесь: Головна / Новини / Студенти та викладачі ТНПУ ім. В. Гнатюка поділяться коштами з українськими військовими

Студенти та викладачі ТНПУ ім. В. Гнатюка поділяться коштами з українськими військовими

Перерахувати свою зарплату за один день на користь Збройних сил України вирішили працівники Тернопільського національного педагогічного університету. Таке рішення, розповідають у закладі, прийняли на загальних зборах колективу.

ГРИГОРІЙ ТЕРЕЩУК, перший проректор ТНПУ ім. В. Гнатюка:

«Кожен структурний підрозділ буде писати таку колективну заяву, де всі, хто хоче, хто має можливість… Тільки за його підписом буде згода, що він хоче перерахувати. Хто не підпише, не має можливості, є різні сім’ї, розумієте, –  ну то нічого, ніхто не образиться, якщо хтось не перерахує. Це абсолютно добровільна справа».

Допомогти українським військовослужбовцям фінансово мають намір і студенти вишу. Для цього молоді люди поділяться коштами зі своєї стипендії.

ВОЛОДИМИР МІСЬКО, голова профкому студентів ТНПУ ім. В. Гнатюка:

«Студенти Тернопільського національного педагогічного університету завжди не пасли задніх. Навпаки, вони були в авангарді будь-яких революційних або суспільно важливих змін. У такий спосіб студенти будуть корисні Українській державі».

Загалом силами студентів та працівників педагогічного університету мають намір зібрати близько 270 тисяч гривень.

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top