Ви знаходитесь: Головна / Новини / Суд поновив Андрія Матрифайла на посаді

Суд поновив Андрія Матрифайла на посаді

Тернопільські ДАІшники вибирали, кого б хотіли бачити своїм начальником. Збори, на яких начальники райвідділів, громадської безпеки голосували за довіру чи недовіру своїм керівникам, відбулися сьогодні в обласному управлінні. Більшість інспекторів висловили довіру виконуючому обов’язки начальника відділення Сергію Марафієвичу.

СЕРГІЙ МАРАФІЄВИЧ, т.в.о. начальника УДАІ в області:

«Дякую за підтримку, що я можу сказати. Керуючись нагодою, хочу зазначити, що весь час, який я перебував на цій посаді і ще є, як кажуть, мій підрозділ, управління ДАІ завжди був з народом. Автобуси тернопільські управління ДАІ не затримувало, допомогу завжди надавали».

Натомість попередньому начальнику Тернопільської ДАІ Андрієві Матрифайлу довіру висловили 40 проти 50 інспЕкторів. Проте на збори його не запросили. І про голосування він дізнався з розмов. Але на користь Матрифайла зіграло рішення Львівського апеляційного суду від 3 березня цього року. Згідно з ним, екс-начальник ДАІ має повернутися у крісло керівника обласної ДАІ.

АНДРІЙ МАТРИФАЙЛО – поновлений на посаду начальника УДАІ в області:

«Попередні накази, дисциплінарні скасовані судом і прийнято рішення про поновлення мене на посаді начальника управління ДАІ в Тернопільській області. Може особовий склад неправильно проінформований, або громадськість, значить, я не призначаюся на посаду начальника ДАІ, а просто поновляюся, рішенням суду мене зобов’язані поновити на цій посаді. І я планую на цій посаді працювати».

Нагадаємо, у жовтні 2013 р. Андрія Матрифайла відсторонили від роботи за неналежне виконання службових обов’язків. Проте рішенням апеляційного суду цей наказ скасували. Тепер управління міліції має підписати розпорядження, щоб повернути Матрифайла на посаду.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top