Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни зібралися на комунальне віче під МШЕД

Тернополяни зібралися на комунальне віче під МШЕД

Своє віче перед МШЕД організували місцеві громадські активісти. Нагадаємо, ворота комунального підприємства його працівники заблокували ще минулого тижня. Тоді вони скаржилися на невизначене майбутнє установи та на кількамісячну затримку зарплати. Хвилювалися і через техніку. Відтак, розповідають у МШЕД, з того часу постійно чергують – щоб уникнути провокацій.

ОЛЕГ ШАБЛІЙ, голова первинної профспілкової організації КП МШЕД:

«В нас такий комунальний майдан. Основне питання – те, що ми хочемо працювати, бо були спроби в нас перереєструвати техніку, забрати. Ну і хочемо працювати, хочемо заробляти зарплату. В нас є заборгованість за грудень, січень, лютий по заробітній платі. Сказали, що перший транш буде в п’ятницю, виплатять гроші, чомусь їх не виплатили. От, власне, ми добавляємо до цього, що ми стоїмо».

Також, каже Олег Шаблій, підприємство має намір брати участь в тендері на прибирання міста, який відбудеться невдовзі. Загалом на віче зібралося кілька десятків людей. Серед них – не лише працівники МШЕД.

АНДРІЙ ЛЮБЕЦЬКИЙ, учасник віче:

«Сьогодні запросили не тільки цих людей, які підтримують те, щоби працювало підприємство, а навіть ті, в кого є проблеми з забудовами, ті, в кого є проблеми з тим, що забудовують дитячі садочки. Нас підтримали підприємці. І сьогодні всі тернополяни, які мають якісь проблеми, ми повинні всі об’єднатися для того, щоб це спільно вирішити».

Додамо, активісти пообіцяли такі віче проводити і надалі.

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top