Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни передають на корвет «Тернопіль» гроші і картини

Тернополяни передають на корвет «Тернопіль» гроші і картини

Корвет «Тернопіль» забезпечений більше, ніж потрібно. Про це у телефонній розмові повідомив капітан судна. Сьогодні корвет стоїть за 30 метрів від берега. Екіпаж веде посилену охорону. Та загалом життя на судні тече у звичному руслі.

МАКСИМ ЄМЕЛЬЯНЕНКО, капітан корвету «Тернопіль»:

«Ми просто займаємося повсякденною діяльністю зараз. В блокаді ми й не знаходимся, на відміну від берегових частин, «зелені чоловічки» там озброєні блокують. Ми тільки заблоковані з моря. Тобто корабель вийти в море не може».

На щастя, доступ до корвету із суші зараз є. Так бажаючі підтримати зібрали і передали морякам все необхідне. Свій внесок зробили і тернополяни.

ІГОР ТУРСЬКИЙ, секретар Тернопільської міськради:

«Ми передали 53 тис. грн. на корвет «Тернопіль». Це кошти, зібрані тут тернополянами. Крім того, діти своїми руками, наші школярі з власної ініціативи зробили подарунки: вишиванки, з бісеру, рушнички вишиті, картини – і це все так само було передано на корвет «Тернопіль» в підтримку нашого екіпажу, який сьогодні стоїть в блокаді в м.Севастополі».

Причалювати до берега корвет «Тернопіль» не планує, поки не владнається ситуація на півострові. Сподіваються, щось прояснитися після оголошеного референдуму, 16 березня.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top