Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Тернополяни просили податківців піти з посад

Тернополяни просили податківців піти з посад

Одночасно із митницею, тернополяни пікетували і податкову. Туди теж прийшли незадоволені діяльністю чиновників. Але на відміну від митниці, вимоги до податкових службовців були дещо інші.

З десяток незадоволених підприємців разом з місцевою самообороною прийшли вранці, 24 березня, під стіни тернопільської податкової. У кожного з них – свої невирішені проблеми з міндоходівцями. А вимагають від службовців одного – звільнити місця тим, кого вибере народ.

СТЕПАН ЯРЕМА, тернополянин:

«Проти корупціонерів місцевого значення. Прийшла нова влада, яка сказала: стару корупційну владу треба міняти. Я за. Раз вони зі старої гвардії Януковича, ми бачили, як відбирають, золото находять кілограмами, сотні кілограмів, пачками, сотні пачок долярів, євро – то чого тут не повірити? Це самий основний механізм збору грошей».

Натомість керівництво Міндоходів в області, яке вийшло до людей, наголосило, звільняти і призначати їхніх службовців – справа вищого начальства.

ІГОР СТОРОЖУК, заступник начальника-начальник слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів в області:

«Це питання керівництва в Києві. І звичайно, що ми повинні враховувати ту думку громади, яка є на сьогоднішній день в м.Тернополі. Так як і всі керівники тих структурних підрозділів, які призначаються, які, скажем, призначались».

Усі претензії та пропозиції громадян, запевнили податківці, записали і розглянуть.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top