Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополян закликають допомогти почистити післяреволюційне місто
Тернополян закликають допомогти почистити післяреволюційне місто

Тернополян закликають допомогти почистити післяреволюційне місто

 

Двомісячник благоустрою вже почався, на носі і загальноміська толока. Проте цьогоріч місто доведеться не лише ретельніше прибирати, аніж зазвичай, а й частково відновлювати. Революційний Тернопіль, протягом останніх кількох місяців помітно замурзався.

Понищені кущі, острівки побитої бруківки, мішки зі сміттям, та плями копоті. Місцевий Євронамет, три місяці стояв посеред головної площі міста, а разом з ним барикади, бочки для обігріву та мішки з продуктами та одягом. Хоч цього всього від учора вже немає –  прибирати доведеться ще довго. Найбільше, кажуть комунальники, клопоту буде з відновленням кущів та квітників.

ОКСАНА ЛОБУРАК, заступник начальника відділу благоустрою та екології управління ЖКГ:

“Звичайно квітники, зелені зони в парку будуть відновлюватись. Там, де я бачу мішіків дуже багато складовано, це все буде прибиратись і впорядковуватись звичайно, але по мірі того, як будуть розвиватись події»”.

Чиститимуть усе і гуртом. Долучатись просять і людей. Наголошують – революція повинна залишатись у серцях та пам’яті, проте Тернопіль мусить і надалі тримати марку одного з найчистіших та найкрасивіших міст України.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top