Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільська облрада звернулася до громадян і державної влади

Тернопільська облрада звернулася до громадян і державної влади

Депутати Тернопільської обласної ради терміново зібрали сесію. Попрацювати у неділю їх змусила ситуація в Криму.

У неділю на порядку денному – всього одне питання. Депутати розглядають звернення до мешканців області, а також до діючої державної влади. Перших закликають зберігати спокій та не піддаватися на провокації проросійських сил. А виконуючого обов’язки Президента, Верховну Раду та Кабмін, обранці просять якнайшвидше призначити керівників місцевої влади та правоохоронних органів. Це рішення одноголосно підтримав присутній у залі 81 депутат.

ОЛЕГ КРИЖОВАЧУК, фракція Єдиного центру:

«Ми напередодні сесії зібралися президією Аграрного сектору Тернопільської області, куди входять всі аграрії. Ми підготували своє звернення. В першу чергу, ми підтримуєм звернення те, яке сьогодні продукується в цьому залі депутатами обласної ради».

ЗІНОВІЙ КРУШЕЛЬНИЦЬКИЙ, фракція Блоку Литвина:

«Фракція повністю підтримує звернення до керівництва держави і жителів області».

Також депутати закликали своїх колег взяти на себе відповідальність за те, що діється в області. При цьому діяти згуртовано, не поділяючи себе на правих і лівих.

СТЕПАН БАРНА, депутат Тернопільської обласної ради:

«Як сказав Олександр Турчинов, голова Верховної Ради, сьогодні немає ні лівих, ні правих, є спільна мета – це захист української держави. Сьогодні ми повинні об’єднатися всі: всі громадські організації, всі політичні партії довкола того, що ми маєм бути готові відстоювати Україну».

СЕРГІЙ ТАРАШЕВСЬКИЙ, заступник голови Тернопільської обласної ради:

«Закликаю усіх громадян, незалежно від політичних симпатій, підтримати дії Уряду та Верховної Ради. Ми маємо бути єдині в прагненні зберегти українську державу соборною та суверенною. Ми маємо консолідуватися на уклад нинішньої влади, щоб убезпечити нашу державу. Уважаемые жители Юго-Востока, призываю вас стать плечом к плечу со всеми регионами Украины на защиту нашей страны. Ведь мы, несмотря на то, что такие разные, один народ».

У зверненні, яке прийняли депутати, – заклик до росіян зупинити будь-які військові дії в Україні, а до іноземних держав – належно відреагувати на кроки нашого східного сусіда.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top