Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільський педуніверситет підтримає українських військових фінансово

Тернопільський педуніверситет підтримає українських військових фінансово

Перерахувати свою одноденну зарплату на користь Збройних сил України мають намір працівники Тернопільського національного педагогічного університету. Таке рішення, розповідають у закладі, прийняли на загальних зборах колективу.

ВІКТОР САВЧИН, головний бухгалтер ТНПУ ім. В. Гнатюка:

«Ці кошти будуть переведені, в нас вже є рахунки Міністерства оборони, як на матеріально-технічне забезпечення, на медичне забезпечення. Ці рахунки відкриті також в Держказначействі, тобто, якщо є зараз проблеми з переводом коштів в принципі, через систему казначейства, то з казначейського рахунку університету на казначейський рахунок Міністерства оборони це проходить миттєво, в той же день».

ГРИГОРІЙ ТЕРЕЩУК, перший проректор ТНПУ ім. В. Гнатюка:

«Кожен структурний підрозділ буде писати таку колективну заяву, де всі, хто хочуть, хто бажає, хто має можливість, тільки за його підписом буде згода, що він хоче перерахувати. Хто не підпише, не має можливості  – є різні сім’ї, розумієте. Ну то нічого, ніхто не образиться, якщо хтось не перерахує. Це абсолютно добровільна справа».

В університеті розповідають – ініціативу підтримали одноголосно.        

ЗОРЯНА УДИЧ, викладач ТНПУ ім. В. Гнатюка:

«Ні в кого не виникло сумніву, ніхто навіть не опинився в тій ситуації, що «Зараз не скажу, буду обговорювати пізніше. Всі висловилися за те, щоб надати таку посильну допомогу. Ми розуміємо, що це є крапля в морі, але, попри те, ми бачимо хороші приклади наших колег із інших державних установ, з приватних установ, які так само перераховують кошти. І ми сподіваємося, що воно дасть свій результат».

Підтримати українських військовослужбовців фінансово мають намір і студенти педуніверситету. Молоді люди вирішили поділитися коштами із власних стипендій.

ВОЛОДИМИР МІСЬКО, голова профкому студентів ТНПУ ім. В. Гнатюка:

«Студенти Тернопільського національного педагогічного університету завжди не пасли задніх. Навпаки, вони були в авангарді будь-яких революційних або суспільно важливих змін. У такий спосіб студенти будуть корисні Українській державі».

Загалом силами працівників та студентського активу педагогічного університету сподіваються зібрати близько 270 тисяч гривень.

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top