Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільську «Ниву» покинув головний тренер

Тернопільську «Ниву» покинув головний тренер

Футболісти тернопільської «Ниви» нарешті зібрались, щоб за досить короткий період часу підготуватись до Кубкової гри, яка відбудеться 26 березня на виїзді. Гроші на фінансування команди нарешті знайшли. Проте не обійшлося без втрат. Деталі знає Тарас Бурак. Знайти кошти на існування «Ниви» нарешті вдалося. Команда, замість обіцяної тренувальної бази у Криму, в короткий термін набиратиме форму неподалік Тернополя.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, Президент ФК «Нива» (Тернопіль):

 «Їдуть в Микулинці, де вже є попередня домовленість з керівником цього закладу на деякий час приютити нашу команду. Збори провести і підготуватися  до офіційних ігор. Зустрінемось, обговоримо всі наші питання. Я вислухаю всі їхні побажання. Розкажу яка ситуація склалася на сьогоднішній день у команді. Так що ми трохи вирівняли фінансову ситуацію в команді. Так що можна сказати, що перспектива на те, щоб команда грала далі в нас появилася ».

Команда гратиме, проте не відомо наразі хто виводитиме гравців на поле. Як стало відомо нашій знімальній групі Ігор Яворський, який опікувався гравцями «Ниви», більше не тренуватиме футболістів «жовто-зелених».

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, Президент ФК «Нива» (Тернопіль):

 «Ігор Петрович Яворський, він дуже любить команду «Нива». Він багато років був і служив цій команді. Так що якщо нам потрібна буде якась консультація від нього, я думаю, що він  нам не відмовить. Тим-більше багато футболістів, які сьогодні грають він запрошував. Це кваліфікований тренер, який буде сам свою долю вирішувати. Я думаю, що в нього будуть якісь пропозиції і він може в скорому часі піде до якоїсь іншої команди».

Наразі не відомо, чому Ігор Яворський не тренуватиме гравців «Ниви». Окрім наставника на команду чекають зміни і у фінансування.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, Президент ФК «Нива» (Тернопіль):

 «Будуть зміни серйозні взагалі в команди і в фінансуванні. Тобто буде зменшена заробітна платня і рівень преміальних і інші всякі моменти. Тому що зараз взагалі такий час в країні, що клуби не можуть собі дозволити зайвих таких витрат. Через то ми будемо підтягувати, як кажуть ремні, для того, щоби команда могла би достойно виглядати з однієї сторони. А з іншої, щоб ми могли нормально відіграти чемпіонат, щоб у нас цих заборгованостей, в нас таких невизначеностей не було».

Як зазначив Автанділ Мдінарадзе, з Кубкової гри у Черкасах з місцевою командою «Славутич», футболісти «Ниви» одразу вирушать на наступну виїзну гру з київським «Динамо-2». Вдома, за попередньою інформацією, «жовто-зелені» зіграють 5 квітня.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top