Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські «люстратори» зіллються воєдино?

Тернопільські «люстратори» зіллються воєдино?

Тернопільські борці з корупцією не проти об’єднатися. Про це місцеві «люстратори» повідомили на спільній зустрічі із журналістами. Проте кожен із борців за справедливість хотів би, щоб об’єднання перевіряло ту галузь, яка близька йому.

ТАРАС БІЛАН, представник ТОГО «Тернопільські підсумки»:

«Чи можемо ми обєднатися? Можемо. Але в мене трошки інша пропозиція – не по галузях, а безпосередньо по конкретних питаннях. Конкретне питання – конкретна людина – конкретна відповідь, що він зробив».

ЛЮБОМИР ШИМКІВ, представник Студентського Євромайдану:

«Однозначно треба об’єднуватися. Я готовий ввійти в будь-яку структуру, якщо будуть люди, які готові її очолити, справді авторитетні, з незаплямованою репутацією, які будуть справді робити процес люстрації».

ВОЛОДИМИР МАЛИШЕВСЬКИЙ, представник Тернопільської правозахисної групи:

«Це дуже сильна в нас наболівша тема. В одиночку самостійно з цією проблемою, однозначно, справитись неможливо. Тут потрібна як і підтримка громади, так, можливо, і створення єдиного сайту і дійсно, дуже велика роль тут – підтримка засобів масової інформації».

Борцям з корупцією запропонували визначити керівника об’єднання і розподілити між собою напрями, за які кожен відповідатиме. Також вирішили створити єдиний Інтернет-ресурс, де буде вся інформація про процес боротьби із системою в нашому регіоні.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top