Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські студенти допомагали майданівцям, чим могли

Тернопільські студенти допомагали майданівцям, чим могли

Тернополяни допомагали майданівцям, хто чим міг. У Київ небайдужі передвали гроші, теплий одяг, медикаменти. Не залишились осторонь і студенти. Майбутні історики, які навчаються в місцевому педуніверситеті, розповідають: у свій час саме вони зініціювали збір коштів на допомогу тим, хто у Києві.

ЯРОСЛАВ ОБАЧ, студент ТНПУ ім. В. Гнатюка:

«Ми вирішили через те, що студенти наші хотіли чимось допомогти людям, які були на той момент на Майдані, які боролися за певну таку незалежність нашої держави і за нашу таку свободу. Але не всім получається поїхати туди, і вони якось мали долучитися до тої справи, яку робили там, на Майдані. Ми могли тільки допомогти збором коштів, збором якихось теплих речей, харчів для допомоги їм на Майдані».

Молоді люди розповідають: працювали не лише на благо Майдану, а й підтримували потерпілих в ході кривавих сутичок.

ОКСАНА БІЛА, студентка ТНПУ ім. В. Гнатюка:

«Після того, як ми взнали, що до Тернопільської обласної лікарні привезли потерпілих з Майдану, ми виявили бажання також відвідувати цих людей, оскільки вони не з Тернопільської області, і їм потрібна була підтримка, як моральна, так і матеріальна. Тому ми зібралися зі студентами таки нашого факультету, знову ж, і пішли до цих хлопців. Звісна річ, ми ходили не лише один раз до них».

До слова, близько 46 тисяч гривень студенти перерахували хлопцеві Андрію, якому відірвало на Майдані руку.      

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top