Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські чоловіки мобілізуються у війська

Тернопільські чоловіки мобілізуються у війська

 

 Системи сповіщення вже перевірили, рахують військову техніку та просять зголошуватись до військ чоловіків та хлопців. Тернопіль хоч поки живе на мирній території, до можливої війни в Україні вже готовий.

В країні – часткова мобілізація. Це вже офіційне оголошення. Війни, можливо, не буде, проте небезпека є. Тернопіль, хоч сьогодні територіально далеко від епіцентру військових подій – тут від агресії вже готові захищати мирне населення.

ОЛЕГ СИРОТЮК, голова ТОДА:

“ Система оповіщення справна, організовано цілодобове чергування на всіх рівнях, для всіх чергових розроблені пакети з умовними сигналами та інструкціями, підтримуєм запасні пункти управління адміністрацією, за потреби»

  Більше півтори тисячі вже записались у війська, 300 – пройшли підготовку. Всього тих, хто може йти захищати цілісність країни, в області три з половиною тисячі. Це хлопці та чоловіки від 18-ти до до 65-ти, залежно від військового рангу. Повістки вже отримують військовозабов»язані, добровольців же просять приходити в комісаріати самим. Чи при потребі поїдуть ці люди в Крим, а чи залищаться захищати область, поки не відомо.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, в.о. військового комісара області:

« На сьогодні, якщо не буде форс-мажорних обставин – готові подати мобілізаційний ресурс, військовий обов»язок передбачається з 18-ти років, і до терміну військового обліку»

Попри тривожні повідомлення з Півдня та Сходу країни, передвоєнні настрої та страх – людей просять поки що не панікувати. На провокації та агресивні заклики не реагувати, а тих, хто справді готовий йти у бій за свободу, записуватись у лави військових.

 

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top