Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопіль стане ще тверезішим

Тернопіль стане ще тверезішим

Тернопіль стане ще тверезішим. Пивних наметів, які щоліта «прикрашають» наше місто, у 2014 р. не буде. Таке рішення прийняла міська рада.

Вулиці міста і парки – без пивних наметів, а літня торгівля – належно облаштована – таку перспективу намалювала жителям місцева влада. Заборонити алкогольні тенти мерія вирішила, за прикладом європейських країн. Та й мешканцям нашого міста намети були не до вподоби.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Є чимало скарг від жителів Тернополя на неправильний зовнішній вигляд, тому що реклама алкоголю, пива чи тютюну. Відповідно, цієї реклами не повинно бути ні в парках, ні на вулицях м.Тернополя. Крім того, ці об’єкти мають бути більш затишні, більш комфортні і ми уникнемо, скажем так, дешевих об’єктів, які, крім загрози алкогольного сп’яніння, більше нічого для міста не несли».

Ті, хто хоче розмістити торговий майданчик, мають взяти участь в конкурсі. Одна з вимог для підприємців – ділянка на підвищенні та обгороджена.

Відмовившись від пивних наметів, влада не боїться, що втрачає гроші від торговців. Сергій Надал каже, що тепер наповнюватимуть бюджет не кількістю, а якістю послуг. Та й заявок на участь в конкурсі, сподівається, буде не набагато менше.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«За основу взято розмір плати не менше 32 грн. за м.кв. А відповідно, конкурсанти будуть подавати свої пропозиції. Чия пропозиція буде кращою, або кращий зовнішній вигляд, відповідно, той і буде оголошений переможцем конкурсу».

Крім торгових точок, встановили умови й для розміщення атракціонів. Період літньої торгівлі в Тернополі триватиме з 15 квітня до кінця жовтня.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

2 коментарі

  1. Вікторія Колодій

    А куди можна подавати документи на конкурс, і чи буде він відкритим? Де можна про це взнати?

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top