Ви знаходитесь: Головна / Новини / УНСОвці не вступатимуть до лав Національної гвардії
УНСОвці не вступатимуть до лав Національної гвардії

УНСОвці не вступатимуть до лав Національної гвардії

 

Попри заклики всіх молодих та дужих вступати в лави Національної гвардії, не в усіх відновлене військо викликає довіру. Представники місцевого УНА-УНСО кажуть, це маніпуляції та повторна спроба підкорити незалежних і вільних. Ставати бійцями державної служби, особливо тієї, що створюють на базі колишніх внутрішніх військ, навідріз відмовляються.

ОЛЕКСІЙ СТАНЬКО, УНА-УНСО:

« Це дешевий піар-хід, завдяки цьому влада пробує розвалити Майдан, який до сих пір стоїть, і тих, хто стоїть по Західній Україні. Влада хоче розвалити саму ідею Майдану, рано-чи-пізно цього треба було очікувати»

 

Зброю самооборонівцям також радять здати, аби не лякати мирних людей. Адже небезпеки на вулицях Києва та інших міст, крім кримських, вже немає. Активісти асамблеї кажуть, при потребі будуть використовувати підручні засоби, а навчитися захищатись, вважають, швидше зможуть самостійно.

 

Осередки самооборони, попри вже фактично затишшя на Євромайдані, досі в бойовій готовності. Запевняють, офіційним структурам наразі довіряти повністю підстав не мають.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top