Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Страсбурзі, на засіданнях Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи співають український гімн
У Страсбурзі, на засіданнях Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи співають український гімн

У Страсбурзі, на засіданнях Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи співають український гімн

У Страсбурзі, що у Франції, на засіданнях Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи співають український гімн та розгортають прапор наших Військово-Морських Сил.

Грузія, Польща, Молдова, Румунія та країни Прибалтики підтримують Україну та різко засуджують дії Російської Федерації. Вже кілька днів в Старсбурсі, на засіданнях Конгресу, відбуваються жваві обговорення, дебати та навіть суперечки. Тамтешня європейська атмосфера стримує і до бійок не доходить, жартує депутат Тернопільської обласної ради, член української делегації Конгресу.

СТЕПАН БАРНА, заступник Представника в Конгресі регіональних і місцевих влад Ради Європи:

«Те, що було результативним голосуванням з приводу підтримки України, є свідченням того, що Європа вся об’єдналася довкола України. Позицію Росії, альтернативний проект заяви лише підтримала Вірменія, що було для нас певним здивуванням, бо в них є свої проблеми. Поряд з тим, я думаю, що ми отримали серйозну підтримку всього світу».

Про підтримку євроінтеграції, засудження агресії з боку Росії та збереження територіальної цілісності України йдеться у офіційній заяві Тернопільської обласної ради, яка була оприлюднена на засіданні Конгресу.

СТЕПАН БАРНА, заступник Представника в Конгресі регіональних і місцевих влад Ради Європи:

«В нас відбулася певна розмова з Президентом, по ситуації в Україні, я так зрозумів, що зараз симпатії разом з українцями».

Вчора після розгляду питання, стосовно ситуації в Україні, наші делегати заспівали гімн та розгорнули український стяг, а також прапор Військово-Морський Сил.

 

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top