Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / У Тернополі горить сміття
У Тернополі горить сміття

У Тернополі горить сміття

Два загоряння сміття впродовж двох годин зафіксували днями у Тернополі. Горіло на відкритих територіях на Лук’яновича та бульварі Шевченка. Поки надзвичайники встановлюють причини загоряння, комунальники припускають, що пожежі провокують люди, які викидають сміття у непризначені для цього місця.

СНХ: ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ – заступник начальника міського управління ЖКГ, благоустрою та екології

«Тернополяни, схаменіться! Звертайтеся в ЖЕКи, звертайтеся в управління ЖКГ – ми завжди допоможемо вивезти сміття на сміттєзвалище. Це не є вже так дорого і завжди можна ці питання вирішити. Не треба завозити це сміття, викидати, щоб потім ми вже брали спеціальну техніку і т.д., і щоби вивозили. Тому горить саме це сміття. Тому що скидається воно в кучі, відповідно, воно там пріє і починає горіти».

Найбільше незаконно вивозять сміття на вулиці Спортивну та Молодіжну. Минулого року витратили півмільйона на ліквідацію таких звалищ, наголошує Олег Соколовський. Але в бюджеті й так мало грошей, щоб тратити їх на це. А якби громадяни не викидали сміття куди завгодно, проблеми можна було б уникнути, вважає комунальник.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top