Ви знаходитесь: Головна / Новини / Цього тижня недільне віче присвятили Кобзареві

Цього тижня недільне віче присвятили Кобзареві

Цього тижня недільне віче присвятили Кобзареві

Традиційне недільне віче, цими вихідними традиції дещо змінило. Замість закликів та політичних гасел – Слава Кобзареві та Шевченківські читання. Попри урочистий настрій – серед людей тривога. Нинішні події у Криму не залишають байдужим жодного.

Чоловіки у вишиванках, панянки в квітчатих хустках. У святковому одязі, проте з тривогою в очах. На традиційному, щотижневому віче, прийшли почути, що в країні таки буде мир.

п. ВАЛЕРІЙ :

“Об’єднати народ, різниці немає, чи вони в Донецьку, чи ми в Тернополі, чи в Харкові, різниці нема, всюди люди однакові, і Бог з нами”.

ТЕТЯНА :

” Людям потрібно чути, що можемо бути впевненими в тому, що все буде гаразд, в любому випадку, Україна все одно буде єдиною і з Божою допомогою ми прорвемося”

 Дехто ж  впевнений, лише на Божу поміч сподіватись мало. Пан Зиновій  каже, влада має діяти чітко та різко, без жодних поступок.

п. ЗИНОВІЙ :

« Щоб вона діяла більш різко, більш сміливо, показувала народу всьому, що фашисти не бандерівці, бо бандерівці не нападають на кремль, а кремль нападає на нас».

Додамо, вперше на народне тернопільське віче вийшов і  голова ОДА. Новопризначений Олег Сиротюк представив і своїх заступників.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top