Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / Через вихідні Тернопіль буде брутальним та їдким

Через вихідні Тернопіль буде брутальним та їдким

 

 

 Три брутальні та їдкі вечори чекають на тернополян. Саме так описують організатори мистецький фестиваль «Ї». Усіх запрошують вже через вихідні.

Тут буде все – кіно, картини, музика та звичайно література. Саме на ній основний акцент. З 28-го по 30-те березня тут збереться мистецький бомонд. Фестиваль пройде вже вдруге, проте минулоріч такого розголосу не мав, кажуть організатори. Саму ж подію присвячують останнім подіям в країні та хочуть показати, молодь може багато.

ВАСИЛЬ ТОМЧИШИН, співорганізатор фестивалю:

“Ми всі разом прагнемо жити в європейській країні, цим проектом ми хочемо показати, що молодь може буди якісним каталізатором змін та генератором нових креативних ідей, для розвитку насамперед Тернополя”.

МАКСИМ МАРИНОВСЬКИЙ, директор розважального комплексу:

” Майбутнє все таки за молоддю,  як показали останні події в нашій країні, тому розвиватися треба не тільки в нічному житті, дискотеках, клубах, а і в культурному житті, тому не стоїмо осторонь, приймаємо фестиваль в себе в комплексі”

Серед «літселебретіс» – Ірванець, Іздрик, Прохасько, Карпа та Андрухович. Жоден з них за свою участь гонорару не запросив. Окрім знаних та улюблених і молоді автори, з різних областей, та кілька мистецьких студій Тернополя. Їхні поезії місцеві видавці обіцяють втілити в альманах.

 БОГДАН БУДНИЙ, головний редактор видавництва:

« Ми не збираємось відбирати авторів за якимось ознаками, основною ознакою є якість тексту, тоді такий альманах міг би стати щорічним, я думаю це було би цікавим явищем навіть для України»

Поки що коштує триденне мистецьке свято – 70 гривень, у дні фесту – 90. Тим же, хто збирається приїхати до файного – обіцяють допомогу та екскурсії від волонтерів.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top