Ви знаходитесь: Головна / Новини / Чи існуватиме ФК «Нива» буде відомо у понеділок

Чи існуватиме ФК «Нива» буде відомо у понеділок

Фінансова ситуація навколо Тернопільської «Ниви» й надалі зберігає стабільність. Вона не тішить ні футболістів, ні керівництво клубу. Проте, чекати на вирішення проблеми з грошима ще не довго. Тернопільська «Нива» має 2 виходи із фінансової ситуації, що склалась навколо команди. Або знайти гроші, або припинити існування. Нещодавно очільник облдержадміністрації провів зустріч з підприємцями, щоб обговорити фінансування команди. Був присутній і генеральний директор «жовто-зелених».

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, генеральний директор ФК «Нива» (Тернопіль):

  «Новий голова казав, що він знає традиції клубу і він сам виріс на цих традиціях. Він розуміє мрії вболівальників, щоб команда існувала. Через то він зробить все можливе, що від нього залежить, щоб команда існувала».

Автанділ Мдінарадзе каже, подальша доля «Ниви» стане відомою уже за лічені дні.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, генеральний директор ФК «Нива» (Тернопіль):

«Я для себе відміряв остаточний термін. Це понеділок. І я думаю, що в понеділок в кожному разі ми вже будемо чітко знати, що у нас. Які перспективи, на чому ми сидимо і яке наше майбутнє ».

Як зазначив Автанділ Мдінарадзе, залишається сподіватись на те, що в понеділок команда збереться. Додамо, до першої гри «Ниви» залишилось менше двох тижнів.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top