Ви знаходитесь: Головна / Новини / Що відбувається на корветі «Тернопіль», розповів його капітан

Що відбувається на корветі «Тернопіль», розповів його капітан

Ситуація на корветі «Тернопіль» погіршується. Якщо вчора судно просто блокували в морі, то сьогодні йому перекрили доступ до суші.

В ексклюзивній телефонній розмові з капітаном корвету «Тернопіль» з’ясувалось, що доступ до причалу їм перекрили невідомі озброєні військові. Поговорити з ними екіпажу вдалося, хоч і не особисто.

МАКСИМ ЄМЕЛЬЯНЕНКО, капітан корвету «Тернопіль»:

«Через 3-4 особи. Говорять, що представники Російської Федерації, забезпечують недопущення зіткнення агресивно налаштованих севастопольців, або осіб, які видають себе за севастопольців – самооборону, і нами».

Всього на корветі зараз перебуває 85 моряків. Настрій у всіх бойовий. Кажуть, що готові навіть до нападу. На суші, зокрема в Тернополі, їх підтримують і морально і матеріально.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Силами наших художніх шкіл, тернопільських шкіл, наші діти хочуть зробити подарунки морякам для того, щоб передати їм в якості моральної підтримки. Також в нас є картковий рахунок одного з членів сімей корвету, куди ми сьогодні збираємо кошти. Кошти, які здадуть підприємці, звичайні люди, хто має бажання, і також ми дякуємо представникам Євромайдану, які долучилися своїми ресурсами, ті кошти, які зібрані на майдан, частину ми також готові передати на потреби корвету».

Передати речі першої необхідності на корвет можна лише по воді. Та російські військові ретельно перевіряють пакунки. Екіпаж «Тернополя» каже, що запасів їм наразі вистачає. А причалювати не планують доки окупанти не залишать берег.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top