Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Іноземні військові не відбили тернополянам бажання їхати у Крим
Іноземні військові не відбили тернополянам бажання їхати у Крим

Іноземні військові не відбили тернополянам бажання їхати у Крим

Як тільки у Криму розпочались протистояння почали з’являтися чутки – цьогорічний туристичний сезон в Автономії зазнає краху. Проте, чимало тернополян не зважаючи на сьогодні напружену ситуацію, планують там відпочити влітку.  У багатьох в Криму –  рідні та друзі. Кажуть, їхати як на Південь,  так і на Схід  не бояться, адже ми одна країна. І запрошують мешканців інших частин України приїжджати в гості на Захід.

Опитування:

«Поїду, там мої друзі живуть. Чого я повинна не їхати?»

«В Криму вже готується сезон відпочинку і половина Західної України там буде відпочивати. Це наша земля».

«Там є в нас спеціально санаторій. Не знаю, якщо будуть путівки, то чого ні? Я думаю там не страшно, все буде добре».

«В мене там мого батька брат живе і мої сестри. Так, як ми нещодавно приїхали з Дніпропетровська Сімферопольським поїздом, то я думаю так, ми поїдемо. І взагалі, краще б все закінчилось швидше, а так ми поїдемо відпочивати і навіть плануємо на це літо».

Не відлякала революційна атмосфера і мешканців Сходу  та росіян, які вирішили відпочити в Карпатах. Директор компанії туроператора Віктор Пасенчук, на прикладі, однієї з  авіа-ліній каже, північні сусіди  цього сезону в українські гори літали і продовжують це робити.

ВІКТОР ПАСЕНЧУК,  директор компанії туроператора:

«Цього року відкритий чартерний рейс «Москва», який працює по сьогоднішній день. І виконується літаком на 50 місць. В цю середу, що буде, вказано, що він теж буде робити рейс. І з цього робимо висновок, що Москва літати до нас не боїться».

Проте, кількість відпочивальників у Карпатах цьогоріч все ж зменшилась. Віктор Пасенчук каже, в залежності від подій в Україні у вітчизняного туризму були злети та застої, адже чимало людей брали участь у Євромайдані.

Автор: Ірина Веселовська

Ірина Веселовська
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top