Ви знаходитесь: Головна / Новини / 22 і 29 березня відбудеться пробне ЗНО

22 і 29 березня відбудеться пробне ЗНО

Дізнатися, як проходитиме зовнішнє незалежне оцінювання та перевірити свої знання школярі зможуть вже цього тижня. На пробне тестування виділили два дні – 22 і 29 березня. У наступну суботу абітурієнти випробовуватимуть себе в українській мові і літературі, хімії, фізиці, російській мові, всесвітній історії та одній з іноземних мов. А 29 березня відбудеться пробне тестування з математики, історії України, біології, географії та світової літератури.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, відповідальний за ЗНО в області:

«Під час пробного тестування наші абітурієнти отримують зошити, бланки відповідей. Вони будуть працювати ту кількість годин часу, скільки відведено і на основну сесію тестування. По його закінченні отримають разом із зошитами і бланками відповідей ще і правильні відповіді. І зможуть вдома перевірити, добре чи не настільки добре виконали ці тестові завдання».

  Реєстрація тривала протягом місяця – з 1 до 30 листопада. В нашій області, каже Юрій Шайнюк, оцінити свої знання виявили бажання 3 тисячі 600 абітурієнтів.    До слова, вартість одного тестування складає 89 гривень.

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top